MailOrder (Kredi Kartı Formu) İle Ödeme

 

Sarfmarketim internet sitemizde geçerli olan sanal POS ödeme sistemi dışında, ayrıca klasik ticari yöntemlerin başında gelen mailorder sistemi de kullanılmaktadır.

 

Normal sanal POS sisteminde komisyonsuz taksit seçeneği şu an için malesef yok ancak mailorder ödeme sistemi ile müşterilerimizi komisyonsuz taksit seçeneklerinden yararlandırabiliyoruz.

 

MailOrder Ödemeleri Nereden ve Nasıl Yapılmaktadır?

 

MailOrder ödemeleri, marka tedarikçi ve distributörleri aracılığı ile tahsil edilmektedir. Bu tedarikçilerimizin uyguladığı komisyonsuz taksit oranlarından da bu sayede yararlanma imkanınız olabilmektedir.

 

MailOrder ödeme sistemi, Sarfmarketim tedarikçisi olan ithalatçı ve distributör firmaların yine Sarfmarketim'e özel sunduğu kredi kartı ile ödeme sistemidir. Bu sistemde, tedarikçi firmalarımızın sunduğu komisyonsuz taksit seçeneklerinden yararlanmaktasınız.

 

Sarfmarketim, 1991 yılından bu yana kullandığı komisyonsuz kredi kartı ile ödeme sistemini, siz müşterilerine de sunmaktadır.

 

MailOrder İle Ödeme Ne Anlama Gelmektedir?

 

MailOrder ödeme sistemi, iki kişi ya da firma arasında yapılan kredi kartı ödeme sözleşmesidir.

 

Sözleşme, sadece tek bir ödeme tutarı için geçerli olup, tekrar eden tüm ödemeler için ilave bir mailorder sözleşmesi yapılması gerekmektedir. Takip eden farklı bir ödeme için önceden yapılmış mailorder sözleşmesi kullanılamaz.

 

Mailorder sözleşmesinin "Tahsil Eden" tarafında olan Sarfmarketim, ödeme yapan müşterisinin tüm bilgilerini garanti altına alacağını ve her bir sözleşmenin tek bir sefer için kullanılacağını hem T.C. hem de Uluslararası kanunlar nezdinde taahhüt eder.

(Ticari faaliyetimizin başladığı 1991 senesinden bu yana hiçbir Sanal POS ve MailOrder ödemesi için "ChargeBack" yani; itiraz ve geri ödeme talebi olmamıştır ve bundan sonra da olmayacaktır!

 

Sarfmarketim, tüm özel bilgilerinizin korunması için gereken tüm önlemleri almaktadır.)


MailOrder Taksit Oranları


Mailorder için genel geçerli bir taksit tablosu yayınlayamıyoruz. O gün için farklı tedarikçilerde sıfır komisyon uygulamaları mevcut olabilmektedir. Ancak genel anlamda tüm kartlar için minimum 3 taksit "sıfır" komisyon seçeneğine sahibiz.

 

Ürünlerimizi komisyon ödemeden taksitli almak isteyen müşterilerimizin müşteri hizmetleri numaralarımızdan (0212 - 219 0609 / 219 0685) ya da [email protected] mail adresimiz üzerinden bilgi almalarını rica ederiz.

 

MailOrder Formu İçin Tıklayınız.

*MailOrder formu Microsoft Word (.doc) formatındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR