Flitreler
Kapat

Gizlilik Sözleşmesi

Üyelik Bilgilerinin Korunması ve Diğer Önlemler

Sarfmarketim, üyelik esnasında sisteme girmiş olduğunuz bilgileri korumakla yükümlüdür. Hiçbir şekilde üçüncü şahıslara, hiçbir amaçla bilgileriniz verilmez. Ancak aynı üyelik bilgilerini farklı internet sitelerinde kullanmanızdan kaynaklanan problemlerde Sarfmarketim sorumluluk kabul etmez.

Sistemimize giren tüm kullanıcıların IP adresleri sistem tarafından otomatik olarak algılanmaktadır. Böylece herhangi bir amaçla kötü niyetli girişimlerde bulunan kullanıcılar ve hatta kayıp yada çalıntı kredi kartı kullanmak isteyen kişiler tespit edilmektedir.

Sarfmarketim'in amacı; siz müşterilerine yorulmadan, zahmetsiz, sorunsuz, güvenli ve rahat alışveriş yaptırmaktır. Bu sebeple site üzerinden yapılacak olan alışveriş ve ödeme işlemleri sadece üyelik ile olabilmektedir. Üyelerden derlenen bilgiler veritabanımızda saklanarak bir sonraki alışverişinizde size tekrar aynı işlemleri yaptırmadan hizmet verebilmemiz ve sizi tanıyabilmemiz için saklanmaktadır. Üyelerimizden alınmış olan tüm kişisel bilgiler son derece yüksek güvenlikli elektronik ortamlarda saklanmaktadır. Bu bilgilerden bir kısmına kullanıcının üyelik bilgileri ile sisteme girmesi dışında hiçbir kimsenin ulaşması mümkün değildir (Örneğin kullanıcı şifreleri). Diğer bilgiler ise sadece Sarfmarketim yetkili personeline açık olup, sipariş işlemleri ve üye ile iletişim için kullanılmaktadır. (Örneğin fatura bilgileri, e-posta adresi v.b gibi) Bu bilgiler T.C. ve Uluslararası kanunlar çerçevesi altında korunmaktadır ve yine aynı kanunların emretmesiyle kullanılabilir. Sarfmarketim, kendisine açık olan kullanıcı bilgilerini hiçbir şekilde üçüncü şahıslara kullandırmayacağını ve koruyacağını taahhüt eder.